34712
11:58 22.032022

В України дві медалі на світовій першості з легкої атлетики

Спорт 6081

18–20 березня в Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні 2022.

Ярослава Магучіх

Нашу країну на престижних світових стартах представляли шестеро легкоатлеток, а саме: Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину, потрійний стрибок), Яна Гладійчук (стрибки з жердиною), Ірина Геращенко (стрибки у висоту), Юлія Лобан (п’ятиборство), Ярослава Магучіх (стрибки у висоту) та Анна Плотіцина (60 метрів з бар’єрами).

Двом із них у підсумку вдалося піднятися на п’єдестал пошани.

Чемпіонське звання в стрибках у висоту здобула Ярослава Магучіх. Їй підкорилася вершина у 2.02 метра.

А Марина Бех-Романчук у потрійному стрибку стала другою. У фінальній, шостій, спробі українка досягла свого найкращого показника в кар’єрі – 14.74 метра.

На жаль, іншим нашим легкоатлеткам поборотися за нагороди не вдалося. Та дорікнути їм немає за що, оскільки вони викладалися на максимум і зробили все від себе залежне.

Здобувши одну золоту та одну срібну нагороди, Україна в медальному заліку зайняла шосте місце.