Юні закарпатські фехтувальники повернулися зі Словаччини із нагородами
13:22 9.10

Юні закарпатські фехтувальники повернулися зі Словаччини із нагородами

Спорт 32

У словацькому місті Сніна відбувся традиційний Міжнародний турнір для найменших фехтувальників на шпагах – «Сena Vihorlatu-2017».

img_7503_fit_content_width

Дівчата і хлопці зі Словаччини, Польщі та України змагалися у двох вікових групах: 2006-2007 та 2008-2009 рр.н. На доріжки вийшли і вихованці закарпатської школи фехтування. І не просто вийшли – а стали призерами в усіх категоріях, зібравши повний комплект нагород!

Так, серед дівчат 8-9 років перемогу святкувала мукачівка Софія Тромпак (тренер – Гейза Оремуш), на другій сходинці – дебютантка міжнародних змагань – Юлія Голич (м-н Доманинці, тренер – Вікторія Петрішак). У цій групі серед хлопців кращим став ужгородець Давид Сайфутдинов-Марко (тренер – Лілія Філл), а на третій сходинці Максим Феделеш (м-н Доманинці, тренер – Вікторія Петрішак).

У групу найсильніших у категорії 10-11-річних дівчат увійшли четверо закарпаток: Юлія Шпінь стала 9-ою (тренер – Анатолій Герей), на 7-ому місці Анастасія Русин (тренер – Лілія Філл), п’ятою фінішувала Катерина Петрус (тренер – Дмитро Петрус). А срібну нагороду тут виборола Ксенія Куштан (тренер – Лілія Філл).

Серед 10-11-річних хлопців у фінальному поєдинку зійшлися наші мушкетери – брати-двійнята Максим та Роман Лийнарти (м-н Доманинці, тренер – Вікторія Петрішак). До слова, саме 7 жовтня хлопці святкували свій День народження! У підсумку, Максим отримав золото, а у Романа – срібна нагорода. До вісімки найсильніших тут увійшов мукачівець Руслан Андрашко (тренер – Гейза Оремуш).

Фехтувальний клуб міста Сніна та один із найкращих тутешніх тренерів Далібор Казік (який ще й досі є діючим спортсменом, виступаючи у складі збірної Словаччини на світових першостях серед ветеранів) розвивають також і мистецтво історичного фехтування. Як сюрприз, спортсмени подарували присутнім реконструкцію бою мушкетерів на рапірах, а також сутички на шаблях.

Змагання у Сніні мають дружній характер, а закарпатські фехтувальники вкотре довели: наші – найкращі, повідомляє uzhgorod.in.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне