30998
12:29 6.052021

Закарпатські гандболісти вилетіли з Кубка України

Спорт 3691

Вчора, 5 травня, у Києві відбулася повторна гра 1/4 фіналу Кубка України з гандболу серед чоловічих команд сезону 2020/21 між столичним «ЦСКА-ШВСМ» та ужгородськими «Карпатами».

Перший поєдинок між лідером Вищої ліги та шостою командою Суперліги відбувався в Ужгороді. 28 квітня на своєму майданчику колектив Віталія Уманця зазнав поразки з рахунком 31:36.

На жаль, у матчі-відповіді, котрий відбувся 5 травня, кияни підтвердили свій високий статус і вдруге здобули перемогу. Якщо перша половина зустрічі проходила за доволі рівної гри (на перерву команди пішли за рахунку 15:13), то в другому таймі «ЦСКА-ШВСМ» відчутно додав і збільшив свою перевагу до 11-ти м’ячів (34:23).

Результативними кидками у складі ужгородського ГК відзначилися Ярослав Котюк (7), Олександр Місяйло (5), Дмитро Яковець (3), Нікіта Соколівський (2), Денис Барутенко (1), Владислав Бовкун (1), Нікіта Семідоцький (1), Станіслав Кириленко (1), Владислав Брензович (1) та Олександр Польогкий (1).

Отож загальний рахунок двоматчевого протистояння 70:54 на користь «ЦСКА-ШВСМ». Саме столична команда стала останнім учасником Фіналу чотирьох Кубка України з гандболу сезону 2020/21. Ще раніше до цієї стадії змагань пробилися «Мотор» (Запоріжжя), «Донбас» (Донецька обл.) та «Мотор-Політехніка» (Запоріжжя). Зазначимо, що вирішальні поєдинки відбуватимуться 17–18 травня у Запоріжжі.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді чоловік побив дівчину, а коли приїхала поліція — вистрибнув із 7-го поверху і вижив
14:49
Закарпаття продовжує підтримувати наших захисників
14:32
«Карпатський виклик»: Ужгород прийняв всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту
13:25
Вступна кампанія 2025: оновлення Правил прийому в УжНУ
13:11
Чемпіонат України з легкої атлетики: юніор із Мукачева здобув золото на дистанції 5000 метрів
12:46
Незаконна вирубка на Свидовці обійдеться лісгоспу в понад 10 мільйонів гривень
12:10
13-та спроба: на Закарпатті 19-річний юнак намагався незаконно перетнути кордон
11:48
На Закарпатті негода залишила без світла понад 130 населених пунктів
11:10
Пункт пропуску «Дзвінкове» тимчасово не працює через наслідки негоди
10:42
Привласнив 6,3 млн грн допомоги родині загиблого військового: на Закарпатті шахрая засудили до 5 років
10:25
Всі новини
Головне