32377
13:45 2.082021

Ужгородці протистояли фавориту Першої ліги України

Спорт 6101

У рамках другого туру другого за силою футбольного дивізіону країни «Ужгород» гостював у Харкові, де за присутності близько 30 тис. уболівальників зустрічався з однією із найсильніших команд ліги – місцевим «Металістом».

Старт сезону для харків’ян та закарпатців вийшов різним: якщо «Металіст» у першому турі здобув перемогу над «Альянсом» (2:0), то «Ужгород» зазнав нищівної поразки від «Прикарпаття» (0:6) . Без сумніву, фаворитом матчу другого туру був «Металіст», який має чудовий підбір виконавців і демонструє не тільки хороші результати, а й яскраву гру.

Господарі поля зі стартових хвилин взяли м’яч під свій контроль і постійно йшли вперед. Однак тривалий час справа до загострень не доходила. Перший небезпечний момент біля воріт ужгородської команди виник на 28-й хв., коли прицільного удару зі штрафного завдавав Фарес Балулі (на щастя для закарпатських вболівальників, переграти Вадима Ющишина француз не зміг). Через три хвилини забивати могли вже гості, проте Адріану Пуканичу не вдалося результативно замкнути передачу Віктора Ряшка зі стандарту.

Наприкінці першої половини зустрічі тиск на ворота «Ужгорода» збільшився і гольові моменти стали виникати дедалі частіше. Якщо на 35-й хв. Браян Ріаскос із 12 метрів у дотик пробив неточно, а на 44-й хв. – Андрій Ралюченко з вигідної ударної позиції поцілив у стійку воріт, то в доданий арбітром час Дмитро Сартіна після прострілу Володимира Танчика зрізав м’яч у власні ворота.

У другій 45-хвилинці реалізація в команд покращилася, відповідно велика вболівальницька аудиторія побачила три взяття воріт (два у виконанні господарів та один – в активі гостей). На 62-й хв. Фарес Балулі подав м’яч зі штрафного у центр карного майданчика, де Олександр Мизюк головою переправив круглого у ворота (2:0). На 77-й хв. Віктор Хомченко один м’яч відквитав (нападник відзначився результативним ударом головою після подачі кутового у виконанні Юрія Чонки), а на 90-й хв. Олівейра да Сілва Жонатан встановив на табло остаточний рахунок зустрічі – 3:1.

Наступний поєдинок «Ужгород» зіграє у понеділок, 9 серпня. На ужгородському стадіоні «Авангард» містяни приймуть київську «Оболонь» (початок зустрічі о 17.30).

«Металіст» (Харків) – «Ужгород» – 3:1 (1:0)

Голи: Дмитро Сартіна (а.г.) 45+, Олександр Мизюк 62, Олівейра да Сілва Жонатан 90 – Віктор Хомченко 77.

«Металіст»: Данило Каневцев, Володимир Танчик, Олександр Мизюк, Віталій Федорів, Сергій Люлька, Андрій Ралюченко, Євген Підлепенець (Олівейра да Сілва Жонатан 58), Антон Поступаленко (Володимир Шопін 46), Браян Ріаскос (Євген Рязанцев 91), Фарес Балулі (Єгор Демченко 82), Руслан Фомін (Євген Банада 46).

Головний тренер – Олександр Кучер.

«Ужгород»: Вадим Ющишин, Владислав Шкіндер, Олег Допілка (Вадим Мердєєв 27), Дмитро Сартіна (Вадим Ференцик 86), Олександр Савошко, Стефан Федак, Андрій Вискребенцев (Юрій Чонка 69), Віктор Ряшко, Адріан Пуканич (Володимир Дуран 67), Василь Пиняшко, Павло Тищук (Віктор Хомченко 50).