35400
14:06 3.072022

Ужгородська футзальна ліга сезону 2021/22: нагороди знайшли своїх володарів

Спорт 9597

30 червня – 2 липня в ужгородському СК «Юність» тривали матчі заключного, 14-го, туру УФЛ сезону 2021/22.

VI за ліком чемпіонат повинен був завершитися ще наприкінці зими, однак у зв’язку з війною в нашій країні, змагання були призупинені. І ось через чотири місяці таки вдалося відновити турнір і провести завершальні матчі сезону.

Попри те, що тривалий час гравці перебували поза грою, свою майстерність вони не розгубили. На фінальні матчі вони були налаштовані рішуче й з усіх сил намагалися виконати поставлені завдання. Інтрига в боротьбі за медалі тривала до завершальних хвилин. І все ж у напруженому та безкомпромісному суперництві нагороди таки знайшли своїх володарів.

У найвищому за силою дивізіоні, Суперлізі, чемпіоном став «Ужнет», у якого на фініші змагань виявилося 36 очок. Срібні нагороди здобули гравці «Ужа» (33), а бронзові – представники «Медеї» (30).

У Вищій лізі не було рівних «Трактору», який у підсумку й заволодів трофеєм (в активі цієї команди 39 пунктів). На другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся «Вікінг» (34), а на третю – «Шипіт» (23).

Звання чемпіона Першої ліги вибороло «Твоє місто» (37 очок). «Срібло» дісталося «Будівельнику» (27), а «бронза» – «Октаві» (24).

Найуспішнішим у Другій лізі був Profix (39 залікових балів). На другому місці фінішував «Фіхтен» (33), а на третьому – «Альфа страхування» (33).

На церемонії нагородження, яка відбулася одразу після завершення матчів, відзначили кращі команди, а також нагородили кращих тренерів, голкіперів, гравців і бомбардирів у всіх чотирьох дивізіонах.

На словацькому пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» вийшов з ладу сканер
20:23
12 писанок до Великодня встановили на площі Шандора Петефі в Ужгороді
18:31
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин організувала Тиждень матерів
16:13
65 000 гривень зібрали учні Ужгородського ліцею «Лідер» під час благодійного ярмарку
15:50
В Ужгороді затримали раніше судимих зловмисників, які обікрали підсобне приміщення новобудови
15:25
Представниця закарпатських угорців на виборах до Європарламенту – Вікторія Ференц
14:57
10 років представляла інтереси закарпатських угорців
14:29
Поліція Виноградова розслідує кримінальне провадження за фактом конфлікту з працівниками ТЦК та СП
13:38
На Закарпатті пенсіонер планував доправити в Румунію двох «водолазів»
10:05
В Ужгороді нагородили переможців тенісного турніру UTF (Ukrainian Tennis Federation) Cup