35546
16:45 19.072022

У Великому Березному грали в пляжний волейбол

Спорт 4303

17 липня у селищі Великий Березний відбувся турнір із пляжного волейболу серед чоловічих команд «Разом до перемоги».

Учасниками змагань стали більше 10 колективів. На старт виходили не тільки закарпатські спортсмени, а й гравці з інших куточків України. Боротьба на майданчику була захоплюючою та видовищною, оскільки кожен прагнув перемоги й боровся до кінця.

У підсумку перемогу здобули Тарас Афонін та Роман Гіренко. Друге місце зайняли Олег Панасюк і Євген Умінський, а третє — Олександр Луговий та Ерік Курак.

Зауважимо, що основними цілями заходу були збір коштів для Збройних сил України, а також активізація рухової активності на свіжому повітрі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне