36868
14:56 28.112022

«Севлюш» здобув Кубок Закарпаття з футболу

Спорт 6455

На вихідних відбувся фінальний матч Кубка області з футболу серед аматорських команд 2022.

На стадіоні в смт Середнє зійшлися виноградівський «Севлюш» та «Медея» з Оноківської ТГ.

Виноградівці зі стартових хвилин взяли м’яч під свій контроль і активно йшли вперед. Якщо в першому таймі «Медея» вистояла, то після перерви виноградівці провели дві результативні атаки, на завершенні яких вдало зіграли Михайло Реалюк і Адріан Пуканич (на 48-й та 77-й хв.). У суперника вже не залишилося сил, аби відігратися, тож фінальний свисток Михайла Райди зафіксував результат – 2:0.

Таким чином «Севлюш» здобув свій 11-й Кубок Закарпаття, з чим ми його й вітаємо. Кращими гравцями фінального матчу визнали Адріана Пуканича («Севлюш») та Юрія Славіка («Медея»).

Попереду Суперкубок Закарпаття 2022, у якому зійдуться чемпіон («Вільхівці») та володар Кубка («Севлюш»). Гра між цими колективами обіцяє бути цікавою.