37191
09:00 16.012023

В Іршаві відбувся благодійний забіг «Зігрій Героя» на підтримку ЗСУ

Спорт 3443

Учора, 15 січня, але в зовсім незимову погоду, в Іршаві відбувся благодійний забіг “Зігрій Героя”, яку провела ГО «IR-RUN CLUB» за сприяння Іршавської міської ради.

На підтримку майбутнього, заради тих, хто відстоює свободу нашої улюбленої країни, близько восьми десятків учасників долали дистанції 400 м та 1 км. З неприхованою радістю та завзятістю як дорослі, так і діти пробіглись центральною частиною нашого містечка. З вітальним словом до учасників звернувся і міський голова Віктор Симканинець. Потім учасники забігу були відзначені дипломами за участь.

Здається, усі обставини посприяли, щоб цей захід пройшов вдало: і тепла погода без опадів, і електроенергія, яку вимкнули на півтори години пізніше графіка, і відсутність небезпечної повітряної тривоги. Слава Богу за все це!

Іршавська міська рада та команда організаторів висловлюють щиру вдячність кожному, хто долучився до забігу: своєю активною участю та підтримкою, фото- та відеозйомкою, волонтерством та щирими донатами. Завдяки кожному з вас вдалось зібрати сьогодні 40 000 грн. на підтримку ЗСУ. Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю комплектів теплого одягу (рукавички, шапки, бафи) наших захисників із 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Адже зима ще не скінчилась, і в багатьох місцях на передовій морозно.

Величезна подяка нашим Захисникам за те, що сьогоднішній захід міг відбутись, і що ми ще на день наблизились до перемоги України в цій війні.

За інформацією – ГО «IR-RUN CLUB»

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах