![37191](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/a63bf1908dd98e88a3772b8eeb7048ea-1536x1024.jpg)
В Іршаві відбувся благодійний забіг «Зігрій Героя» на підтримку ЗСУ
Учора, 15 січня, але в зовсім незимову погоду, в Іршаві відбувся благодійний забіг “Зігрій Героя”, яку провела ГО «IR-RUN CLUB» за сприяння Іршавської міської ради.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/a63bf1908dd98e88a3772b8eeb7048ea-1024x683.jpg)
На підтримку майбутнього, заради тих, хто відстоює свободу нашої улюбленої країни, близько восьми десятків учасників долали дистанції 400 м та 1 км. З неприхованою радістю та завзятістю як дорослі, так і діти пробіглись центральною частиною нашого містечка. З вітальним словом до учасників звернувся і міський голова Віктор Симканинець. Потім учасники забігу були відзначені дипломами за участь.
Здається, усі обставини посприяли, щоб цей захід пройшов вдало: і тепла погода без опадів, і електроенергія, яку вимкнули на півтори години пізніше графіка, і відсутність небезпечної повітряної тривоги. Слава Богу за все це!
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/e08fda56b8944b22c8827f3a4a8b405c-1024x683.jpg)
Іршавська міська рада та команда організаторів висловлюють щиру вдячність кожному, хто долучився до забігу: своєю активною участю та підтримкою, фото- та відеозйомкою, волонтерством та щирими донатами. Завдяки кожному з вас вдалось зібрати сьогодні 40 000 грн. на підтримку ЗСУ. Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю комплектів теплого одягу (рукавички, шапки, бафи) наших захисників із 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Адже зима ще не скінчилась, і в багатьох місцях на передовій морозно.
Величезна подяка нашим Захисникам за те, що сьогоднішній захід міг відбутись, і що ми ще на день наблизились до перемоги України в цій війні.
За інформацією – ГО «IR-RUN CLUB»
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися