38249
16:38 1.052023

ГК «Карпати» (Ужгород): перемога та поразка в протистояннях з командами Львова

Спорт 3495

28–30 квітня на «Карпати-Арені», що на Ужгородщині, відбулися матчі п’ятого з’їзного туру жіночої Суперліги України з гандболу між «Карпатами» (Ужгород), «Галичанкою» (Львів) та «Львівською Політехнікою ЛФКС».

У перший ігровий день відбувся центральний матч туру – «Карпати» – «Галичанка». Перша половина цього протистояння пройшла в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Незначною перевагою володіли львів’янки, та ужгородки на велику відстань суперниць не відпускали. Перед перервою рахунок на табло був 14:15. А ось у другій 30-хвилинці «Галичанка» покращила гру в захисті, додала в нападі й створила собі необхідний гандикап, який дозволив святкувати перемогу. Рахунок на табло – 22:30.

Результативними кидками в складі «Карпат» відзначилися: Дар’я Кот (9 м’ячів), Мілана Шукаль (3), Анастасія Полєтаєва (3), Тетяна Кильч (2), Валерія Нестеренко (2), Каріна Колодюк (2), Ольга Макаренко (1).

У суботу, 29 квітня, відбулося дербі між «Львівською Політехнікою ЛФКС» та «Галичанкою». Остання переважала своїх суперниць і доволі впевнено здобула позитивний для себе результат (25:34).

А в заключному матчі вікенду «Карпати» приймали «Львівську Політехніку ЛФКС». Якщо в стартовій 20-хвилинці гостям удавалося стримувати господарок, то ближче до перерви підопічні Бориса Петровського вирвалися вперед (18:14) і зробили вагому заявку на перемогу. Переломити хід протистояння в другій частині гри львів’янки не змогли, і «карпатівки» без особливих зусиль довели справу до переможного для себе результату (39:28).

Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробили: Каріна Колодюк (7 точних кидків), Мілана Шукаль (6), Валерія Нестеренко (6), Анастасія Свистак (4), Дар’я Кот (4), Каріна Товтин (3), Тетяна Волубцева (3), Вікторія Цибуленко (2), Тетяна Кильч (2), Наталія Петровська (2).

У ті ж дні три інші колективи української жіночої Суперліги грали між собою в Броварах. Там були зафіксовані такі результати:

«ДЮСШ 1-ХНУ» (Хмельницький) – БСФК (Бровари) – 30:30,

«Спартак-ШВСМ» (Київ) – «ДЮСШ 1-ХНУ» (Хмельницький) – 26:26,

БСФК (Бровари) – «Спартак-ШВСМ» (Київ) – 29:27.