![40238](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/652cd572dcf36.jpg)
Мукачівець виборов «золото» на чемпіонаті області з шахів
Днями у Берегові проходив чемпіонат Закарпатської області з шахів серед дітей до 12 років.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/652cd572dcf36-768x1024.jpg)
Участь в турнірі взяло майже 70 шахістів, були й також гості з інших областей України, які наразі є внутрішньо-переміщеними особами, пише Мукачівська міська рада.
Закарпаття представляли, крім господарів, шахісти Ужгорода, Мукачева і Великого Бичкова.
“Після семи турів напруженої боротьби перемогу здобув досвідчений мукачівець Олег Сухан, в активі якого вже були перемоги в обласних першостях до 10 і до 8 років”, – зазначають у міській раді.
Призові місця зайняли чемпіон Мукачева у цій віковій категорії – Олександр Шведюк та берегівчанин Олександр Пруніца.
Чемпіонкою серед дівчат стала представниця Київщини – Каріна Старенька. Срібло в ужгородки Дарії Тетері, а бронза у чемпіонки Мукачева Домініки Гачкайло.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися