![40340](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/395108128-733183312173345-3082014742994627129-n.jpg)
Мукачівці посіли призові місця на шаховому фестивалі в Угорщині
Масу вражень отримали вихованці Мукачівського ЦДЮТ від чергового закордонного шахового фестивалю в угорському місті Кішварда. У програмі змагань було 4 турніри.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/395108128-733183312173345-3082014742994627129-n-1024x768.jpg)
Серед наймолодших не було рівних Владиславу Матюшкину, який з абсолютним результатом – 7 очок з 7 можливих – впевнено завоював почесний Кубок. На другому місці наш першокласник Дмитрик Бабинець, який швидко прогресує і вже не вперше показує хорошу гру і відмінний результат. Серед дівчат третє місце посіла – Доротея Галас.
У турнірі 15-річних відмінний результат показав Михайло Шелельо (6,5 з 7), на другому місці дебютант подібних змагань Максим Волошин. Кращою серед дівчат стала мукачівка – Маргіта Кароліна, «срібло» здобула також вихованка ЦДЮТ – Поліна Цігвінцева.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/395044436-733183398840003-5189931726465399598-n-1024x634.jpg)
В категорії найстарших дітей домінували також наші вихованці. Кубок із абсолютним результатом 7 із 7 завоював Ілля Маслей. Його брат Василь здобув срібну нагороду. А старша сестричка Марія виборола кубок серед дівчат. Третє місце тут посів Влад Дужарь.
А керівник гуртка Ніколетта Роман завоювала «срібло» серед представниць прекрасної статі і високе четверте загальне місце.
У підсумку мукачівці здобули у 4 турнірах — 13 медалей різного гатунку та 5 Кубків, а також безцінний досвід, повідомляє Мукачівська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися