![40390](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-4.jpg)
Закарпатські нацгвардійці подолали півмарафонську дистанцію
Закарпатські нацгвардійці долучились до благодійного забігу вулицями Ужгорода. Учасники долали дистанції у 10 та 21 кілометр. Кошти збирали для закупівлі дронів-камікадзе в один з підрозділів Сил оборони України. Нацгвардієць Артем Іванов обрав найскладнішу – дистанцію. Півмарафон він пробіг вперше у житті.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-4.jpg)
«21 кілометр – нелегка дистанція, хоча маршрут знайомий. Зазвичай ми патрулюємо на цих вулицях, але в іншому темпі. Сьогодні взяли участь у цьому благодійному забігу, щоб підтримати наших побратимів, які виконують бойові завдання і відбивають атаки ворога. Тут збирали кошти на обладнання для одного з підрозділів. Тому для мене це важливо. Не тільки пробігти, а ще й допомогти нашим побратимам.»
Усього у благодійному забігу взяли участь понад 400 учасників з різних куточків країни. В рамках заходу вдалося зібрати 316 тисяч гривень.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-4.jpg)
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-2.jpg)
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/4.jpg)
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/5.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися