Хустяни поступилися хмельничанам

Спорт 1376

У рамках 15-го туру Першої ліги України з футболу сезону 2023/24 «Поділля» (Хмельницький) на своєму полі приймало ФК «Хуст».

Фото ФК «Поділля»

Господарі поля переважали гостей і зуміли здобути переконливу перемогу. На 6-й хв. Максим Войтіховський вивів «Поділля» вперед, а на 24-й хв. Євген Задоя подвоїв перевагу своєї команди (2:0). На цьому хмельничани не зупинилися і після перерви провели ще дві результативні атаки. Забитими м’ячами на 57-й і 63-й хвилинах відзначилися Даниїл Боженар і Дмитро Пріхна відповідно. Все на що спромоглися хустяни – це гол престижу від Владислава Іванова на 90-й хв. зустрічі.

Поразка від «Поділля» (1:4) стала для закарпатської команди шостою поспіль. У турнірній таблиці групи А «Хуст» розташувався на передостанній, дев’ятій, позиції, маючи у своєму активі 11 очок. Наступну гру колектив Володимира Циткіна зіграє 11 листопада вдома проти «Ниви» (Бузова).

Топ-3 групи А Першої ліги України наразі виглядає так: 1. «Карпати» Львів – 36 очок, 2. «Агробізнес» (Волочиськ) – 26, 3. «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – 24.