![40907](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/368803061-310834244792215-2277513610590124396-n-1536x1024.jpg)
Гравчиня ужгородських «Карпат» у топ-10 бомбардирської гонки
Позаду три з’їзні тури жіночої Суперліги України з гандболу сезону 2023/24. Поки команди перебувають на зимових канікулах пропонуємо заглянути у список кращих снайперок чемпіонату.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/368803061-310834244792215-2277513610590124396-n-1024x683.jpg)
Фото ФГУ
Лідирує у гонці бомбардирів Яна Готра із «КЗ КОР КОСФК» (Київська область). На її рахунку 76 м’ячів. Другою йде гравчиня столичного «Спартака-ШВСМ» Анастасія Оржаховська (61 точний кидок). Третє місце займає представниця «ДонДУВС-ДЮСШ 4» (Кривий Ріг) – Діана Потибня (53 результативні дії). Найкращою з-поміж «карпатівок» наразі є Владислава Слободян, котра із 45-ма м’ячами займає сьоме місце. Одразу зауважимо, що наша гандболістка провела на одну гру менше, ніж спортсменки, які розташувалися вище.
Читайте також: Ужгородські гандболістки змагались на міжнародному турнірі
Щодо турнірної таблиці, то лідером є «КЗ КОР КОСФК» (Київська область), який у дев’яти іграх набрав 24 очки. На 2–3 місцях розташувалися львівська «Галичанка» та ужгородські «Карпати». В обох колективів по 18 пунктів у восьми протистояннях.
У рамках 4-го з’їзного туру, який відбудеться вже наступного року, «Карпати» гратимуть проти «Реала-МОШВСМ-ЦОП» (Миколаїв), «ДонДУВС-ДЮСШ 4» (Кривий Ріг), «Спартака-ШВСМ» (Київ) і «КЗ КОР КОСФК» (Київська область). У цих іграх закарпатський колектив матиме нагоду підвищитися у турнірній таблиці, а гравчині покращити свої снайперські показники.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися