![41249](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/422441141-18322145167143756-794447318789746473-n.jpg)
У ФК «Минай» ще двоє новачків
Закарпатський клуб підписав контракти з 19-річним захисником Сергієм Корнійчуком та 20-річним півзахисником Іваном Матюшенком.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/422441141-18322145167143756-794447318789746473-n-1024x872.jpg)
Попереднім клубом Сергія Корнійчука був запорізький «Металург». Гравець має досвід виступів у другій та першій лігах України, а також грав у Кубку. Сергій брав участь у всіх зимових спарингах «Миная».
Іван Матюшенко – колишній гравець «Олександрії». Також захищав кольори «Діназа» та юнацьких команд «Дніпра-1». У першій лізі провів 11 матчів. У попередньому спарингу проти закарпатських юнаків Матюшенко записав в свій актив результативну передачу Устименку та відзначився голом у зустрічі з «Хустом», повідомляє офіційний сайт ФК «Минай».
Нагадаємо, що днями професійні контракти із командою Желько Любеновіча підписали двоє закарпатців.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися