![41292](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-6487327-1.jpg)
У «Минаю» спаринги з командами Першої ліги України
Колектив Желько Любеновіча продовжує підготовку до другої частини футбольного сезону 2023/24.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-6487327-1-1024x856.jpg)
Під час зимових тренувальних зборів закарпатська команда проводить ряд спарингів. Один з останніх відбувся 10 лютого. Суперником нашої команди був представник Першої ліги – харківський «Металіст». Переможця протистояння виявлено не було: гра завершилася внічию – 1:1. У складі господарів голом відзначився Владислав Вакула (80); за гостей забив Даніїл Тепляков (45+).
Свій наступний тренувальний матч колектив з Ужгородщини також проведе проти учасника другого за силою дивізіону України. У середу, 14 лютого, нашим суперником буде ФК «Карпати» (Львів). Гра відбудеться на ужгородському стадіоні «Авангард».
Нагадаємо, що невдовзі поновиться боротьба в українській Прем’єр-лізі. Перший офіційний матч 2024 року закарпатська команда зіграє 25 лютого на виїзді проти «Дніпра-1».У 15-ти зіграних поєдинках «Минай» здобув 6 очок і розташувався на останній, 16-й, позиції турнірної таблиці.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися