![41330](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc-1145-22.jpg)
Мукачівський футболіст виступатиме в чемпіонаті Словаччини
Відомий закарпатський півзахисник – Ігор Харатін – став гравцем ФК «ДАК 1904» (Дунайська Стреда).
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc-1145-22-1024x602.jpg)
29-річний закарпатець підписав контракт з новим клубом до кінця сезону 2023/24 з опцією продовження ще на рік. За «ДАК 1904» Ігор Харатін гратиме під №20. Нагадаємо, що попереднім клубом мукачівця була варшавська «Легія». Також свого часу цей футболіст грав за «Динамо» (Київ), «Металіст» (Харків), «Зорю» (Луганськ) і «Ференцварош» (Угорщина). Має у своєму послужному списку й матчі за збірну України.
Наразі «ДАК 1904» знаходиться на шостому місці у Вищій лізі чемпіонату Словаччини. У 19-ти поєдинках колектив із Дунайської Стреди виборов дев’ять перемог і п’ять нічиїх. Як підсумок – 32 очка, що на чотири менше, ніж у «Спартака» із Трнави, який замикає топ-3.
Свій наступний поєдинок «ДАК 1904» зіграє якраз проти колективу з Трнави. Гра відбудеться у неділю, 18 лютого.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися