![41334](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/428415679-792627269577349-5411683588940034194-n-1536x1025.jpg)
В Ужгороді триває чемпіонат Закарпаття зі змішаних бойових мистецтв федерації UFMMA України
250 спортсменів беруть участь у відкритому чемпіонаті Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв федерації UFMMA України. Змагання серед дітей, молодших юнаків, юнаків та дорослих проводять сьогодні в Ужгородському ліцеї імені Августина Волошина.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/428349991-792626722910737-4003531323966155605-n-1024x683.jpg)
Змагаються бійці команд СК «Godynets dojo», CK «Тінаі» з Ужгорода, СК «ММА Хуст», СК «Тріумф» із Чернівців, СК «Вікінг», СК «Самурай» з Івано-Франківська, інформує Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, за сприяння якого проходять змагання.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/428409381-792626712910738-4149018580036357832-n-1024x683.jpg)
Учасників, батьків, тренерів на офіційному відкритті привітала, зокрема і начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук.
Організував захід Відокремлений підрозділ Української федерації змішаних бойових мистецтв UFMMA в Закарпатській області, який очолює Михайло Годинець.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/428415679-792627269577349-5411683588940034194-n-1024x683.jpg)
Про це повідомляє Ужгородська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися