41740
11:31 26.032024

Зимова першість Закарпаття з футболу: визначилася фінальна пара

Спорт 598

24 березня відбулися поєдинки 1/2 фіналу Зимової першості області з футболу 2024. Якщо в одному протистоянні була напружена боротьба, то в іншому відбувся розгром.

Фото ФК «Севлюш»

«Сокіл» (Холмківська ТГ) – «Тячів»

Головні події в цьому матчі розгорнулися після перерви. На 62-й хв. Дмитро Антошин вивів тячівців уперед, але втримати переможний результат містянам не вдалося. Через сім хвилин після першого взяття воріт Едуард Дзьоба відновив рівновагу, а вже в компенсований арбітром час Іван Повхан приніс «Соколу» доволі несподівану перемогу (2:1).

«Севлюш» (Виноградів) – «Медея» (Оноківська ТГ)

Виноградівський колектив продовжує свою ходу до чергового титулу. Цього разу він здолав доволі амбітну «Медею». Очікувалося, що гра пройде в безкомпромісній боротьбі, та номінальні господарі доволі впевнено досягли необхідного результату. На 12-й хв. Михайло Реплюк вивів «Севлюш» уперед, а на 35-й хв. Адріан Пуканич подвоїв перевагу своєї команди. Юрій Чонка на 45-й хв. зробив рахунок 3:0, а Михайло Чедрик за хвилину до завершення основного часу зустрічі установив на табло остаточний рахунок матчу – 4:0.

Таким чином у боротьбі за трофей зійдуться «Севлюш» і «Сокіл». Матч відбудеться у суботу, 30 березня.