![41754](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/420262530-986846972806392-5574125512941253395-n-1536x1152.jpg)
На Берегівщині відбувся юніорський футбольний турнір
На стадіоні в Яношах відбувся юніорський футбольний турнір «Кубок незламності» організований ФК «Спарта Берегово» спільно з Берегівською міською радою.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/420262530-986846972806392-5574125512941253395-n-1024x768.jpg)
Участь у змаганнях взяли 13 команд з різних регіонів України. У підсумку видовищних матчів переможцями турніру стали: у категорії «срібна ліга»: 1 місце – «Новатор» (м. Хмельницький), 2 місце – «Бронька» (Іршава), 3 місце – «Волинь» (Луцьк); у категорії «золота ліга»: 1 місце – «Академія Алієва» (Луцьк), 2 місце – «Атлет» (Київ), 3 місце – «Десна» (м. Погриби).
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-26-230820-1024x552.png)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/417704000-986847072806382-6748880711201687300-n-1024x768.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/419299091-986847056139717-1388535350635139421-n-1024x768.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/420281078-986846942806395-6698303573812670569-n-1024x768.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/420309472-986846752806414-5440598087773024952-n-1024x768.jpg)
Також у футбольному турнірі взяли участь дві команд з Берегівської ТГ, які також показали результативну гру та якісний футбол. Переможці були нагороджені кубками та медалями.
Про це інформує Берегівський міський голова Золтан Бабяк.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися