![41827](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-1536x960.jpg)
У рідних стінах БК «Ужгород» здобув дві перемоги
29–31 березня в ужгородському СК «Юність» тривали ігри 1-го з’їзного туру ІІ етапу Першої ліги України з баскетболу серед команд групи №4.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-1024x640.jpg)
Суперниками закарпатської команди на цьому етапі змагань є «Хмельницький-2», «БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2» і «Чернігів-ШВСМ». В обласному центрі ці колективи провели по три ігри, зустрівшись один з одним.
Перший поєдинок ужгородці зіграли з «Хмельницьким-2». Стартова чверть протистояння завершилася за незначної переваги господарів (20:18), а після другої 10-хвилинки наша команда була попереду на шість очок (41:35). Третя частина матчу стала найкращою у виконанні наших баскетболістів. Надійна гра в обороні та ефективні дії в нападі дозволили відірватися на відстань 25-ти пунктів (71:46). Здавалося, що інтрига в матчі зникла, однак хмельничани в четвертій чверті почали активно наздоганяти ужгородців і за кілька миттєвостей до фінальної сирени скоротили відставання до одного влучного кидка. На щастя, здійснити такий бажаний «постріл» супернику не вдалося й «Ужгород» втримав перемогу. Підсумковий рахунок зустрічі – 91:89.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1024x672.jpg)
Наступного дня, 30 березня, був матч із БК «БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2». Протистояння вийшло видовищним, оскільки команди демонстрували рівну гру й тримали вболівальників у напрузі від стартової і до завершальної хвилини. Обидва колективи були налаштовані на перемогу, про що свідчила кількість змін лідера (11). Визначити кращу команду в основний час так і не вдалося. За підсумками чотирьох зіграних чвертей на табло був паритет – 69:69 (12:19, 21:19, 18:13, 18:18). Далі був овертайм, де в безкомпромісній боротьбі перемогу вирвали одесити (78:83).
А в заключному матчі туру нам протистояв «Чернігів-ШВСМ». Суперник вдало діяв у перші 20 хв. зустрічі й лідирував у рахунку. На велику перерву команди відправилися за результату – 33:36. Третя чверть стала переломною: господарі нівелювали перевагу чернігівців, вирвалися вперед і створили собі перевагу в дев’ять пунктів (54:45). Наші баскетболісти були рішуче налаштовані не відпускати переможний результат. Наприкінці поєдинку закарпатські баскетболісти зіграли надійно й здобули важливу перемогу. Фінальний рахунок матчу – 75:63.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-1024x683.jpg)
Виборовши дві перемоги в трьох поєдинках, «Ужгород» розташувався на другій сходинці турнірної таблиці (5 очок). Лідером є «БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2», котра на старті ІІ етапу досягла максимального результату (6 залікових балів). Друге коло цього групового етапу відбудеться 12–14 квітня у Хмельницькому.
Олег МИКИТА
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5076-1024x651.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5077-1024x708.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5081-1024x653.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5102-1024x751.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5122-1024x742.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5125-1024x657.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5175-1024x714.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5180-1024x647.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-5201-1024x670.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися