![41996](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-41.jpg)
Ужгород прийняв всеукраїнські змагання з триборства
13–14 квітня на стадіоні «Авангард» проходив І етап Всеукраїнських змагань «Фестиваль легкоатлетичного триборства» серед юнаків і дівчат 2011-2012 р.н., 2013 р.н. та молодші.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-41-1024x685.jpg)
Участь у змаганнях взяли більше 170-ти спортсменів із 15-ти областей України та міста Київ. Найбільше представництва мало Закарпаття. Близько третини з усіх учасників представляли наш край.
Визначали сильніших у різних вікових категоріях серед юнаків і дівчат з бігу на 60 м, 300 м, 600 м і 50 м з/б. Також відбулися стрибки у довжину та висоту. Змагалися учасники і в штовханні ядра та метанні м’яча.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-23-1024x607.jpg)
На всіх змагальних локаціях розгорнулося цікаве та безкомпромісне суперництво. Спортсмени намагалися показати свій максимум, аби зійти на п’єдестал пошани. Відрадно, що боротьбу за високі позиції вели й закарпатці. Наші юнаки та дівчата зуміли вибороти медалі різних ґатунків.
Зазначимо, що «Фестиваль легкоатлетичного триборства» складається з чотирьох етапів та фіналу, який 13–15 вересня відбудеться у Вінниці.
Олег МИКИТА
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися