![42011](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/437054660-925034282961349-4195645065066811478-n.jpeg)
ФК «Хуст» продовжує свою переможну серію
Закарпатська команда здобула четверту поспіль перемогу в Першій лізі України з футболу.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/437054660-925034282961349-4195645065066811478-n.jpeg)
Колектив Володимира Циткіна у другій половині сезону 2023/24 демонструє хороші результати і вже покинув зону вильоту. Після перемог над «Металургом» (4:1), «Гірником-Спорт» (4:2) і «Черніговом-ШВСМ» (2:0) відбулась звитяга над «Кременем» (1:0). Автором єдиного результативного удару в домашньому протистоянні з кременчуцьким ФК став Дмитро Диянчук. Гольова атака відбулася за 12 хв. до завершення основного часу зустрічі.
Набравши 23 очки, «Хуст» посідає рятівну, п’яту, сходинку в групі «Вибування». Наступний поєдинок закарпатці зіграють 20 квітня на виїзді проти вишгородського «Діназу», котрий іде на восьмому місці.
Найкращим бомбардиром нашої команди наразі є Володимир Шевчук, який у нинішньому сезоні відзначився п’ятьма голами.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися