![42046](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-9935.jpg)
Триває чемпіонат Ужгорода з Кіокушин БуДо карате WKB
Цими днями в Ужгороді – відкритий традиційний турнір з дзюдо пам’яті Андрія Шерегія серед юнаків та дівчат 2008-2010 рр. н. «Randori Spring Cup» та Кубок Ужгорода. Проходить він на базі Ужгородського ліцею імені Августина Волошина.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-9935-1024x664.jpg)
Андрій Андрійович Шерегій – знаний на Закарпатті викладач-тренер дзюдо, автор книги та засновник першого в області спортивного клубу дзюдо «Вікторія». Виховав не одне покоління спортсменів, серед яких чемпіони України, призери Європи, кандидати та майстри спорту України. На жаль, серце відомого спортсмена перестало битися минулого року.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-0189-1024x683.jpg)
У змаганнях беруть участь близько 250 спортсменів з різних областей, а також спортсмени з Румунії, проходять вони за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.
Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися