42050
13:53 21.042024

«Карпати-ШВСМ» не зуміли покращити своє турнірне становище

Спорт 1039

1821 квітня матчами у Києві стартував ІІ етап української Суперліги з гандболу серед чоловічих команд сезону 2023/24.

Як ми раніше повідомляли, ужгородські «Карпати-ШВСМ» за результатами І етапу змагань потратили до групи Б, де розігруватимуться підсумкові 5–8 місця. Суперниками нашої команди є «СКА-ШВСМ» (Київ), «ХНУ – ДЮСШ-1» (Хмельницький) і «СКА-Львів-КДЮСШ».

Перший поєдинок цього туру колектив Ростислава Ланевича зіграв із «СКА-ШВСМ» (Київ). Скласти серйозну конкуренцію господарям майданчику не вдалося. Кияни значно переважали ужгородських гандболістів і доволі впевнено здобули переможний результат. Після першого тайму на табло був рахунок 15:9, а після фінальної сирени – 29:22. Результативними кидками у складі закарпатського ГК відзначилися Дмитро Гарбар (8 м’ячів), Роман Перепелиця (4), Артем Іванов (4), Степан Римарчук (3), Михайло Данило (2) та Владислав Моржуєв (1).

Наступним суперником закарпатців був «ХНУ – ДЮСШ-1» (Хмельницький). У першій половині першого тайму була рівна боротьба, а ось ближче до перерви хмельничани почали відриватися у рахунку й створили собі 5-очкову перевагу (10:15). Наша команда, котра прагне наздогнати «ХНУ – ДЮСШ-1» у турнірній таблиці, намагалася переломити хід матчу. Моментами підопічні Ростислава Ланевича демонстрували гру високого рівня й наближалися до суперника впритул, але врятувавти цей матч їм не вдалося. Підсумковий рахунок – 20:25. Закинутими м’ячами за «Карпати-ШВСМ» відзначилися Дмитро Гарбар (6), Артем Іванов (3), Михайло Данило (3), Владислав Моржуєв (2), Степан Римарчук (2), Василь Снігур (2), Сергій Джурак (1) та Олександр Криловський (1).

У заключний ігровий день, 21 квітня, «карпатівці» зустрілися з аутсайдером чемпіонату – «СКА-Львів-КДЮСШ». Львів’яни першими відкрили рахунок, однак розвинути успіх їм не вдалося. Будучи попереду 0:2, колектив Валерія Мельника почав багато помилятися й пропустив сім м’ячів у відповідь. Закарпатці в цьому матчі виглядали потужно й без особливих зусиль зуміли здобути переможний результат. Фінальна сирена зафіксувала рахунок – 31:23 (перший тайм – 18:6). Вагомий внесок у перемогу своєї команди зробили Михайло Данило (7 м’ячів), Дмитро Гарбар (7), Степан Римарчук (4), Владислав Моржуєв (3),  Олександр Криловський (3), Роман Перепелиця (2), Артем Іванов (2), Едмунд Раковці (2) та Едуард Бойко (1).

Поступившись колективам, які знаходяться в турнірній таблиці вище, «Карпати-ШВСМ» значно зменшили шанси на покращення своєї позиції. Підопічні Ростислава Ланевчиа залишаються сьомими, набравши 16 очок. «ХНУ – ДЮСШ-1» йде шостим (23 пункти), а «СКА-ШВСМ» – п’ятим (40). «СКА-Львів-КДЮСШ» у цьому сезоні очок ще не набирав. Попереду на команди очікує ще три з’їзні тури.