![42325](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1.jpg)
Гвардійці Закарпаття долучились до благодійного марафону
Військовослужбовці Закарпатського підрозділу Національної гвардії України підтримали перший благодійний марафон в Ужгороді. За даними організаторів, участь у заході взяли близько тисячі спортсменів і спортсменок.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1.jpg)
Всі кошти, зібрані під час забігу передадуть на потреби Сил оборони України. Для спортсменів влаштували декілька забігів. Окрім класичної марафонської дистанції у 42 кілометри 195 метрів, організували напівмарафон, забіг на 10 кілометрів, естафету для 4 учасників, кожен, з яких пробіг по 5 кілометрів 250 метрів і благодійну кілометрову дистанцію. Закарпатські нацгвардійці також долучились до старту. Вони пробігли естафету і взяли участь у благодійному кілометровому забігу.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/2.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/3.jpg)
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/4.jpg)
«Я займаюсь спортом багато років. Дуже радий, що сьогодні маю декілька вільних годин, і вирішив, що обов’язково буду тут. Цей забіг благодійний – організатори збирають кошти на потреби моїх побратимів, тому тут я переслідую дві мети: допомога моєму війську і випробування себе на міцність. Впевнений що обидві цілі будуть досягнуті. Вірю, що обов’язково візьму участь і у марафоні нашої перемоги над ворогом», – заявив нацгвардієць Олег.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/5.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися