42535
13:47 27.052024

У рідних стінах ужгородські баскетболісти вибороли медалі

Спорт 1898

Фінал чотирьох Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед гравців 2009 р.н. приймав Ужгород. Вирішальні протистояння в боротьбі за нагороди відбулися 25–26 травня в СК «Юність».

Фото ФБУ

Юнацький баскетбол на Закарпатті перебуває на якісному рівні, про що свідчать хороші результати наших команд. Нещодавно ми повідомляли про гравців 2012 р.н., які вибороли «бронзу», та баскетболістів 2010 р.н., які стали чемпіонами України другий рік поспіль. Цього разу на п’єдестал пошани піднялася група спортсменів 2009 р.н.

На стадії 1/2 фіналу ЗОДЮСШ м. Ужгород зустрічалася з СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро). Гості в цій грі діяли потужніше й змогли досягти потрібного результату. Дніпровський колектив був кращим у трьох із чотирьох чвертей і здобув перемогу – 69:90 (6:19, 24:26, 23:34, 16:11). У складі ужгородської команди найрезультативнішими були Артем Дьордяй (22 очки) та Олександр Павай (20).

У протистоянні за «бронзу» закарпатці грали з СДЮСШОР ім. Б.Літвака (Одеса), котра в паралельному півфіналі поступилася «Черкаським мавпам» (44:65). Ужгородсько-одеське протистояння вийшло напруженим. Команди боролися за кожен на м’яч на кожному метрі майданчика. Інтрига зберігалася аж до фінальної сирени. Визначальною стала кінцівка поєдинку, яка виявилася за господарями майданчика.

За підсумками 40 хвилин гри ЗОДЮСШ м. Ужгород виборола важку перемогу з рахунком 82:78 (21:23, 23:21, 20:21, 18:13) і стала бронзовим призером ВЮБЛ. Артем Дьордяй у цьому матчі набрав 25 пунктів, Станіслав Готяш та Артем Вудмаска – по 17, а Олександр Павай – 16.

Чемпіоном серед гравців 2009 р.н. стала дніпровська СДЮСШОР-5-ДФКС, яка у фіналі розгромила «Черкаських мавп» з результатом 73:43.