42787
14:39 13.062024

Закарпатки стали чемпіонками України з пляжного гандболу

Спорт 767

10–12 червня на пляжному майданчику ужгородського стадіону «Спартак» тривав чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків і дівчат 2008-2009 р.н.

У змаганнях серед дівчат наша область була представлена двома колективами КЗ СДЮСШОР м. Ужгород. Основна команда демонструвала високий рівень гри й переконливо перемагала своїх суперниць. У підсумку закарпатки вийшли до фіналу, де обіграли ДЮСШ «Стрімкий м’яч» м. Київ і стали чемпіонками України. Відповідно киянки здобули «срібло». А «бронзу» виборола Конотопська ДЮСШ. КЗ СДЮСШОР м. Ужгород 2 у підсумковому протоколі посів останнє, 5-те, місце.

Відзначимо, що Анна Мільчевич (КЗ СДЮСШОР м. Ужгород) стала кращою воротаркою змагань, а Карина Іванова (КЗ СДЮСШОР м. Ужгород) була обрана кращою гравчинею чемпіонату.

У категорії «юнаки» кращими стали спортсмени з Нововолинська. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялася ДЮСШ ім. Ю. Лагутіна м. Запоріжжя, а на третю – Одеса. КЗ СДЮСШОР м. Ужгород був сьомим із семи команд-учасниць.

Вже сьогодні, 13 червня, на цій же локації стартував чемпіонат України з пляжного гандболу серед дорослих команд. У змаганнях серед чоловіків беруть участь 9 команд, а серед жінок – 4. Закарпаття представлене в обох категоріях.