42840
12:30 17.062024

Закарпатці серед кращих на чемпіонаті України з пляжного гандболу

Спорт 1098

Минулого тижня на пляжному майданчику ужгородського стадіону «Спартак» відбулися чемпіонати України з пляжного гандболу серед юнаків і дівчат 2008–2009 рр.н., а також серед дорослих команд.

У змаганнях серед дівчат наша область була представлена двома колективами КЗ СДЮСШОР м. Ужгород. Основна команда демонструвала високий рівень гри й переконливо перемагала своїх суперниць. У підсумку закарпатки вийшли до фіналу, де обіграли ДЮСШ «Стрімкий м’яч» (Київ) і стали чемпіонками України. Відповідно киянки здобули «срібло». А «бронзу» виборола Конотопська ДЮСШ. У підсумковому протоколі КЗ СДЮСШОР м. Ужгород 2 посів останнє, п’яте, місце.

Відзначимо, що Анна Мільчевич (КЗ СДЮСШОР м. Ужгород) стала кращою воротаркою змагань, а Каріна Іванова (КЗ СДЮСШОР м. Ужгород) була обрана кращою гравчинею чемпіонату.

У категорії «Юнаки» кращими стали спортсмени з Нововолинська. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялася ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна м. Запоріжжя, а на третю – Одеса. КЗ СДЮСШОР м. Ужгород був сьомим із семи команд-учасниць.

Після юнацьких баталій розпочався турнір серед дорослих команд, який тривав 13–16 червня. Закарпаття мало своє представництво як у чоловічих, так і жіночих змаганнях. П’єдестали пошани без наших колективів у підсумку не обійшлися.

У чоловічих змаганнях домінували представники Срібної землі. Обидві наші команди вийшли до фіналу, тож золоті та срібні медалі залишилися в Ужгороді. А «бронзу» виборов «Харлазар» (Харківська обл.). «Драко» (Хуст) у підсумковому протоколі опинився на восьмій позиції серед дев’яти команд-учасниць.

Едуард Бойко (збірна Закарпаття) був визнаний кращим воротарем, Микита Ішкін (збірна Закарпаття) – кращим захисником, а Ілля Близнюк  (збірна Закарпаття 2) – кращим гравцем.

На старт жіночих змагань вийшли чотири команди. Збірна Закарпатської області зуміла потрапити до призової трійки, здобувши «бронзу». Чемпіонство завоювала ДЮСШ «Стрімкий м’яч» (Київ), а срібні медалі здобула «Перша столиця» (Харківська обл.). Представниці нашої команди – Руслана Магурська і Каріна Іванова – отримали відзнаки кращої захисниці та кращої бомбардирки чемпіонату відповідно.