44733
10:15 30.102024

На яких позиціях «зимуватимуть» закарпатські друголігові команди?

Спорт 1561

У Другій лізі України з футболу сезону 2024/25 завершилася перша частина сезону. «Ужгород» і «Вільхівці» продемонстрували різні результати.

У 12 турах колектив з обласного центру Закарпаття здобув 4 перемоги та 4 нічиї, а також зазнав 4  поразок. Маючи у своєму активі 16 очок, ужгородці розмістилися в середині турнірної таблиці. А саме – на шостій сходинці.

Команда з Тячівщини в літньо-осінній період продемонструвала дещо гірші результати. У доробку «Вільхівців» 3 звитяги та 2 нічиї. В інших 7 зустрічах наш колектив зазнав фіаско. З 11 очками в активі закарпатська команда йде передостанньою, дев’ятою.

Нагадаємо, що в очній зустрічі цих команд, яка відбулася в Ужгороді, перемогли господарі поля (1:0).

Лідерами групи А за підсумками першої частини сезону є «Рух-2» (Львів) і «Пробій» (Городенка), які набрали по 26 очок. «Куликів-Білка» (Куликів), здобувши 21 заліковий бал, замикає топ-3.

Поновляться змагання у квітні наступного року. Протягом місяця відбудуться 6 турів, з урахуванням яких і буде сформована підсумкова турнірна таблиця ДЛ України сезону 2024/25.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне