731
08:56 11.052016

Закарпатці вміють грати у швидкісний бадмінтон

Спорт 1573

4-15_новый размер7 травня у місті Горлиця (Польща) відбувся традиційний відкритий міжнародний турнір з кроссмінтону (швидкісний бадмінтон).

У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Польщі, Словаччини, України. Серед них були ужгородці: Альона Затварська, Михайло Мандрик і Олександр Цюкало.

Михайло Мандрик у відкритої категорії посів перше місце, здобувши у фіналі перемогу над словаком Володимиром Пйехою. Також разом із Альоною Затварскою в парній категорії вони завоювали золоті медалі.

Олександр Цюкало в категорії 50+ посів п’яте місце, поступившись у трьох сетах фіналісту Павлу Лескі з Польщі, – інформує speedbadminton.com.ua.