734
14:55 11.052016

В Іршаві пройшли Всеукраїнські змагання з волейболу

Спорт 1463

12121221211Травень багатий на спортивно-культурні заходи в райцентрі. Минулі вихідні стали цікавими для шанувальників та гравців волейболу. Так, у суботу стартували восьмі змагання – Кубок «Боржавської долини» серед волейболістів з Івано-Франківщини (ФК «Буфало»), Київщини (м.Боярка), Львівщини (м.Червоноград) та Іршавщини (ФК «Сокіл»).

Перший ігровий день завершився із наступними результатами:

смт. Добротвір – м. Червоноград – 2:0 (25:17; 26:24) ;

«Сокіл» м. Іршава – м. Боярка – 2:1 (24:26; 25:17; 15:9) ;

м. Івано-Франківськ – м. Червоноград – 2:0 (25:17; 25:14) ;

«Сокіл» м. Іршава – смт Добротвір – 2:0 (25:10; 25:17) ;

м. Івано-Франківськ – м. Боярка – 2:0 (25:16; 25:12).

Відпочинок та вже дружнє спілкування провели на базі Центрального табору туристичного активу учнів в Осої. Недільного ранку у спортивній залі Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 змагання продовжилися.

У боротьбі за кубок команди показали такі результати:

м. Боярка – смт Добротвір – 2:0 (25:23; 25:22) ;

«Сокіл» м. Іршава – м. Червоноград – 2:0 (25:21; 25:23) ;

м. Івано-Франківськ – смт. Добротвір – 2:0 (27:25; 25:15) ;

м. Червоноград – м. Боярка – 1:2 (18:25; 25:16; 9:15) ;

«Сокіл» м. Іршава – м. Івано-Франківськ – 0:2 (20:25; 23:25).

За результатами двох турнірних днів, другий рік поспіль володарями кубку «Боржавської долини» стали волейболісти з Івано-Франківська. Друге місце посіли гравці ВК «Сокіл» м. Іршава і третіми стали гості з м. Боярка.

Кращими в номінаціях визнано: нападник – Євген Чепак м. Іршава, захисник – Микола Голюк з Червонограда, пасуючий – Юрій Білан з м. Боярки.

Переможці та призери нагороджені кубками, медалями, грамотами.

Відмінно провели змагання судді: головний суддя – Ігор Плескач – 1 категорія м. Іршава, Богдан Плескач – 1 категорія м. Тернопіль, Сергій Гулька – суддя міжнародної категорії м. Тернопіль, повідомляють в Іршавській РДА.