11790
16:39 19.022018

Закарпатка виборола бронзу на етапі Кубка світу з фехтування на візках

Спорт 2998

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках підвела яскраву фінальну риску чемпіонату світу, загалом виборовши 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

16681555_10202574353876668_5856403882169806763_n_fit_content_width

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.

Морквич Наталі вдалолсь вибороти таке жадане «золото» в шаблі (категорія А), а також Демчук Андрій завоював срібло в чоловічій шаблі (категорія А). В жіночій шаблі в категорії В – дві високі нагороди – срібло в Олени Федоти та бронза у Надії Дьолог.

Однозначно найкраще від України виступила Наталя Морквич, котра виборола 1 золоту та 1 бронзову медалі.

На першому етапі кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Позняк Тетяна стала спортсменкою номер один в жіночій шпазі (категорія В), Бреус Євгенія – краща в жіночій шаблі (категорія А), Шавкун Сергій – кращий у чоловчій шпазі (категорія С).

Кубок світу проходив в угорському місті Егер з 15 по 18 лютого, повідомив Національний комітет спорту інвалідів України.