13864
10:38 17.052018

Мукачівські футболісти обіграли львів’ян

Спорт 1641

У 17 турі Першої ліги чемпіонату України з футболу серед команд U-19 «Мукачівська футбольна академія» приймала львівський «Опір».

Мукачівці на завершальний домашній матч сезону налаштовувалися тільки на позитивний результат. У першій половині зустрічі в господарів було кілька реальних нагод відзначитися, однак змінити рахунок на табло не вдалося. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Футболісти «Опору» уміло стримували натиск закарпатців і час від часу загрожували воротам суперника. Вирішальною в матчі стала завершальна 15-хвилинка. Наші футболісти зуміли дотиснути суперника і забили два м’ячі. На 78-й хв. Святослав Синишин вивів господарів уперед, а на 90 хв. Тіберій Габовда подвоїв перевагу мукачівців.

У підсумку «Мукачівська футбольна академія» здобула перемогу з рахунком 2:0 і закріпилася на третій сходинці турнірної таблиці.