15949
15:31 20.082018

Вища ліга Закарпаття з футболу: розпочалося друге коло

Спорт 2001

У суботу, 18 серпня, 12-м туром стартувало друге коло найвищого футбольного дивізіону краю.

Лідер чемпіонату – виноградівський «Севлюш» – здобув упевнену домашню перемогу над «Поляною» (5:1). У складі господарів дублями відзначилися Адріан Пуканич (31, 71) та Михайло Чедрик (44, 69), ще одне взяття воріт на рахунку Василя Вашкеби (86). У полянців гол забив Олександр Міклош (3).

У Рахові місцеві «Карпати» розписали мирову з «Вільхівцями» (1:1). Гості зусиллями Артура Апіяна на 22-й хв вийшли вперед, однак господарі зуміли швидко відігратися: точний удар на рахунку Івана Микуличинського (31). Більше голів уболівальники в цій грі не побачили.

Іршавська «Бужора» на виїзді здобула вольову перемогу над хустською «Оболонню». Господарі поля вже на 5-й хв. вийшли вперед (гол на рахунку Василя Габорця), однак «Бужора» зуміла забити три м’ячі у відповідь. У воротах хустян розписалися Дмитро Жуков (22), Станіслав Кохан (31) та Іван Кинів (53).

Абсолютний аутсайдер змагань – ДЮСШ Тячів – на власному полі поступився «Вітязю» (Концгазо). Після першого тайму господарі були попереду (Олександр Іванчо 32), але після перерви суперник змінив хід зустрічі й виборов переможний результат завдяки забитим м’ячам В’ячеслава Ковтана (65) та Едуарда Дзьоби (72).

Центральний поєдинок туру між «Ужгородом» і «Середнім» відбудеться 23 серпня. МФА «Мункач» – вихідний.