10931
15:48 1.012018

Чемпіонат Закарпаття з хокею: 18 забитих шайб у двох поєдинках. ФОТО

Спорт 2645

30 грудня на ужгородській ковзанці «Ice Land» відбулися чергові матчі обласного чемпіонату з хокею.

IMG_4823

Поєдинки «Спартак» – «Ужгородські вовки» та «Синевир» – «Шахтарські барси» були багаті на забиті шайби, однак інтриги в цих протистояннях було обмаль.

Першими на лід вийшли колективи «Спартак» та «Ужгородські вовки». Саме останні протягом усієї зустрічі діяли першим номером і постійно загрожували воротам суперника. Уже в першому періоді «вовки» змогли провести три результативні атаки, у той час як суперник активними діями попереду відзначитися не зміг. Сценарій другої частини гри дещо нагадував перебіг подій в попередньому періоді. «Ужгородські вовки» володіли територіальною перевагою і розписалися у воротах суперника ще тричі. «Спартаківці» незадовго до заключної перерви одну шайбу відіграли, а вже на старті третьої 25-хвилинки зробили рахунок 2:6, однак нав’язати серйозну боротьбу супернику їм не вдалося. Наприкінці зустрічі команди обмінялися результативними атаками, а фінальна сирена зафіксувала перемогу «вовків» з рахунком 7:3.

Гра між «Синевиром» та «Шахтарськими барсами» ознаменувалася грою в одні ворота. Якщо на початку гри «барси» змогли діяти на рівних, то згодом «синевирці» взяли шайбу під власний контроль і з плином часу нарощували свою перевагу. Якщо в першому періоді «Синевир» володів мінімальною перевагою (2:1), то в другій 25-хвилинці вони показали кращу реалізацію, і рахунок став розгромним – 5:1. «Синевирці» не збавляли обертів і в заключній частині гри знову показали якісний хокей. Постійний тиск на ворота «Шахтарських барсів» дав плоди, і рахунок за підсумками трьох зіграних періодів став 7:1.