14:09 22.042019

Вища ліга Закарпаття: огляд матчів 2-го туру

Спорт 1696

У суботу, 20 квітня, відбулися ігри другого туру Вищої ліги області з футболу сезону 2019.

На відміну від дебютного туру (16 голів), другий був куди менш результативним (6). Незважаючи на це, матчі вийшли цікавими та інтригуючими.

«Вільхівці» – «Бужора» (Іршава) – 2:0

Господарі зробили ставку на швидкий гол і це принесло команді бажаний результат. Уже на 3-й хв. гри Максим Кондря вивів «Вільхівці» вперед. На досягнутому колектив із Тячівщини не зупинився і в середині першого тайму забив удруге (результативного удару з «позначки» завдав Мирослав Мудра). У другій частині матчу в обох команд були моменти для взяття воріт, однак реалізувати їх не вдалося. Поєдинок завершився перемогою підопічних Юрія Бучка з рахунком 2:0.

«Витязь» (Концово) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 1:1

Основний перебіг подій відбувався у першій 45-хвилинці. Артем Пустовіт на 13-й хв. зустрічі вивів концівську команду вперед, однак розвинути успіх або хоча б втримати мінімальну перемогу господарям не вдалося. На екваторі першого тайму Василь Герег реалізував пенальті й установив паритет. Як господарі, так і гості прагнули здобути в цій грі максимальний результат, однак вирвати перемогу жодному з колективів не вдалося. Протистояння завершилося бойовою нічиєю – 1:1.

«Карпати» (Дубове) – «Карпати» (Рахів) – 0:2

Перша половина поєдинку завершилася внічию – 0:0, тож доля переможця визначалася у другій 45-хвилинці. Рахів’яни потужно розпочали другий тайм і забили два голи. На 57-й хв. забитим м’ячем відзначився Юрій Яремчук, а через п’ять хвилини вдало гольову атаку завершив Микола Гаць (0:2). Гості впевнено контролювали хід протистояння і тріумфували в «карпатському дербі».

«Поляна» – «Севлюш» (Виноградів) – 0:0

У звітному турі чемпіон Закарпаття завітав на Свалявщину, де протистояв місцевій «Поляні. Виноградівці прагнуть вдруге поспіль завоювати золоті медалі, тож у кожній грі налаштовуються винятково на перемогу, однак пройти захисні редути «Поляни» і забити такий бажаний гол команді Валентина Слюсара так і не вдалося. Двобій завершився безгольовою нічиєю.

«Середнє» – вихідний.

Рахівські «Карпати» – єдина команда, котра має 100-відсотковий результат (6 очок). В активі «Севлюша» та «Мункача» по 4 залікові бали, в «Бужори» та «Вільхівців» – по 3, «Поляни» та «Витязя» – по 1, а от «Середнє» та дубівські «Карпати» поки без залікових очок. Однак у середнянців та полянців на одну гру зіграно менше.

Двох мешканців Тячівщини засудили до 3 років за ґратами за ухилення від мобілізації
08:55
6500$ за незаконний перетин кордону: на Закарпатті правоохоронці заблокували канал переправлення військовозобовʼязаних
08:46
З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни