23536
14:30 16.092019

«Минай» не зупинити: наша команда здолала лідера чемпіонату

Спорт 2357

14 вересня у рамках 9-го туру Першої ліги України з футболу «Минай» на своєму полі приймав лідера чемпіонату – «Агробізнес» (Хмельницька обл.).

До звітного туру команда Остапа Маркевича (сина легендарного українського тренера – Мирона Маркевича) втримувала першу сходинку турнірної таблиці. Високий статус суперника закарпатську команду не злякав. Минайці провели хорошу гру і здолали ще одного претендента на підвищення у класі.

Суботнього дня на домашньому стадіоні «Минаю» зібралося близько 1 300 вболівальників. Довго чекати дебютного взяття воріт їм не довелося. Уже на 15-й хв. улюбленці місцевої публіки повели в рахунку. Результативним ударом після асисту Максима Жичикова відзначився кращий бомбардир в історії «Минаю» – Роберт Гегедош. Через п’ять хвилин герой попереднього епізоду міг подвоїти перевагу своєї команди, але забити ударом із розвороту форварду не вдалося. На 36-й хв. реальну нагоду відновити паритет мав Гагун, однак переграти Андрія Поповича у ближньому бою Роман не зміг. Опісля гольових моментів не виникало, тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів (1:0).

А от на старті другої 45-хвилинки «Агробізнес» таки зрівняв рахунок. Віталій Груша показав хороші індивідуальні якості й ударом з-під захисників метрів із 16-ти увігнав м’яча у сітку воріт (1:1). Такий результат не влаштовував підопічних Василя Кобіна, тож вони почали активно йти вперед. На 51-й хв. господарі заробили небезпечний штрафний удар, але прицільний постріл Анатолія Нурієва парирував голкіпер. А вже за три хвилини минайці досягли свого: Владислав Микуляк точною передачею вивів Гегедоша віч-на-віч із воротарем і Роберт хорошу нагоду для взяття воріт не змарнував – 2:1. Опісля у гостей були два моменти, щоб відігратися, але жоден із них успіху не приніс. У першому епізоді удар Сергія Семенюка прийняв на себе каркас воріт, а в другому – м’яч після небезпечного удару Груші пройшов повз ворота.

За шість хвилин до завершення основного часу зустрічі Олексій Шпак міг зняти всі питання щодо переможця протистояння, але із вигідної позиції відзначитися йому не вдалося. За невикористаний гольовий момент минайці могли поплатитися: на завершальній компенсованій арбітром хвилині супернагоду для взяття воріт мав Сікорський, але Ігор із кількох метрів дивом пробив вище воріт.

Згодом прозвучав фінальний свисток, який сповістив про третю поспіль перемогу команди з Ужгородщини. Цього разу з рахунком – 2:1. А безпрограшна серія підопічних Василя Кобіна нараховує вже шість поєдинків.

Наступний матч «Минай» проведе 20 вересня на виїзді проти запорізького «Металурга». А 25 вересня на закарпатський клуб чекає домашній кубковий двобій із луцькою «Волинню» (гра відбудеться у рамках третього попереднього раунду).

«Минай»: Андрій Попович, Максим Жичиков (Василь Беца 86), Олег Допілка, Максим Гавриленко, Петро Стасюк, Олег Дмитренко, Владислав Микуляк (Ігор Вагін 56), Анатолій Нурієв, Василь Пиняшко (Михайло Кополовець 71), Олег Маїк (Олексій Шпак 83), Роберт Гегедош (Вадим Страшкевич 65).

Головний тренер – Василь Кобін.

«Агробізнес»: Олександр Воробей, Роман Гагун, Дмитро Юхимович, Ігор Курило, Педро Гарсія (Ігор Бойчук 70), Артур Думанюк (Олексій Зінкевич 56), Андрій Кухарук (Богдан Семенець 83), Руслан Черненко, Віталій Груша, Сергій Семенюк (Микола Когут 73), Ігор Сікорський.

Головний тренер – Остап Маркевич.

Двох мешканців Тячівщини засудили до 3 років за ґратами за ухилення від мобілізації
08:55
6500$ за незаконний перетин кордону: на Закарпатті правоохоронці заблокували канал переправлення військовозобовʼязаних
08:46
З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни