Закарпатці знову перемагають

Спорт 2946

У суботу, 4 березня, в ужгородському СК «Юність» відбулися чергові поєдинки з’їзного туру Першої ліги ЧУ з гандболу серед чоловічих команд.

IMG_4810

Найбільша увага ужгородців прикута до поєдинків ГК «Закарпаття», який цього разу зустрічався із ВДПУ. На старті гри гості діяли злагоджено і не давали закарпатцям продемонструвати свої найкращі якості. Але довго витримати такий натиск гравці ВДПУ не змогли і віддали ініціативу господарям, які згодом помітно додали і зуміли піти на перерву, ведучи в рахунку – 22:18.

Якщо на початку другої 30-хвилинки гості намагалися нав’язати серйозну боротьбу і зачепитися за позитивний результат, то, зігравши на рівних кілька хвилин, почали здавати позиції. Закарпатці помилками суперника користувалися сповна і довели справу до перемоги – 44:35.