9560
15:35 23.102017

«Минай» перед рідними вболівальниками здобуває перемогу

Спорт 2264

У неділю, 22 жовтня, на ужгородському стадіоні «Авангард» пройшла гра 9-го туру аматорського чемпіонату України з футболу між «Минаєм» та «Нивою» (Теребовля, Тернопільська обл.).

IMG_2468

На стартових хвилинах команди показали рівну гру без особливих загострень. У першій 20-хвиинці варто звернути увагу хіба що на потужний дальній удар Микуляка, однак Владислав у ствір воріт не влучив. А ось на 21-й хв. господарі завдяки результативному удару Василя Пиняшка вийшли вперед – 1:0. За дві хвилини Василь міг оформити дубль, але м’яч після його удару пролетів повз ворота.

Після взяття воріт гра пожвавилась. На 39-й хв. Роберт Гегедош мав змогу подвоїти перевагу своєї команди, але з вбивчої позиції пробив слабо – з таким ударом кіпер гостей впорався без проблем. А за хвилину до перерви гості рахунок зрівняли (1:1). На другому поверсі відмінно зіграв Олександр Боженко.

На початку другої 45-хвилинки «минайці», після голу Яромира Лободи, вдруге вийшли вперед. Господарі більше контролювали м’яч і були близькими до третього взяття воріт, однак ні Роберту Гегедошу, ні Сергію Машталіру, ні Василю Пиняшку подвоїти перевагу своєї команди не вдалося. «Нива» також створила кілька гольових нагод, але успіхом їхні намагання не увінчалися.

У підсумку, «Минай» втримав переможний результат (2:1) і скоротив відставання від лідера (ФК «ОДЕК») до одного залікового балу.

«Минай» – «Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.) – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Пиняшко 21, Яромир Лобода 54 – Олександр Боженко 44.

«Минай»: Андрій Попович, Василь Беца, Максим Минайленко, Олег Допілка, Євген Мирончук, Ігор Вагін, Владислав Микуляк, Олексій Шпак, Яромир Лобода, Василь Пиняшко, Роберт Гегедош.

На заміну виходили: Владислав Образцов, Роберт Смокоровський, Степан Федак, Едуард Дзьоба, Сергій Машталір, Іван Ковач.

Тренер: Микола Гібалюк.

«Нива»: Віктор Ольховий, Віктор Ковалик, Андріан Бабич, Сергій Полянчук, Андрій Сухецький, Владислав Сороцький, Павло Макогон, Немо Шелія, Руслан Луцик, Михайло Штанкевич, Олександр Боженко.

На заміні: Андрій Гарас, Юрій Цьона, Тарас Червонецький, Михайло Окомський, Віталій Бодак.

Тренер: Назар Козак.