Ужгородська «Говерла» нав’язала боротьбу кращій команді України

Спорт 1855

Ужгородська «Говерла» після сумнівних трьох попередніх поєдинків, на високому, як для себе, рівні провела гру з київським «Динамо».

680_57121af3773a3

Днями у ЗМІ з’явилася інформація, що у поєдинках із «Чорноморцем» та «Олімпіком» «Говерлі» зарахували технічні поразки 0:3, за участь дискваліфікованих тренера Величко та футболіста Ягодінскіса. Також ужгородці зобов’язані сплатити штраф у розмірі 40 тис. гривень. На турнірній таблиці це особливий слід не залишить, адже у цих двох поєдинках «ведмеді» поступилися.

Закріпивши свою лідируючу позицію «Динамо» відправилося в Ужгород на гру 22-го туру Ліги парі-матч, де протистояла столичній команді місцева «Говерла». Уже з перших хвилин зустрічі гості підтверджували статус фаворита і відразу ж створили гострий момент біля воріт Бабенка, та забити швидкий м’яч киянам не вдалося. «Динамівці» притиснули закарпатців до власних воріт, попри значну територіальну перевагу суперника «Говерла» залишала свої ворота «сухими». Ближче до 30-ї хв. активізувалися й господарі. Гемега навіть увігнав м’яч у сітку, та несамовиту радість закарпатської публіки зупинив лайнсмен, зафіксувавши офсайд. За кілька миттєвостей «ведмеді» знову створили небезпеку біля воріт Шовковського, але Савченко вивести свою команду вперед не зумів. Такі дії господарів «динамівцям» були не до вподоби і Ярмоленко спробував все-ж вивести свою команду вперед ще до перерви, але не вистачило лічених сантиметрів. Перша половина зустрічі завершилася нульовою нічиєю, і «Говерла» була близька до сенсації.

Проте початок другого тайму розставив все на свої місця: на 48-й хв. подачу Антунеса замкнув активний Ярмоленко і «Динамо» повело в рахунку. Відразу ж подвоїти перевагу своєї команди міг Велозу, та ужгородців урятував Бабенко. Кияни після взяття воріт грали спокійніше, чим на 66-й хв. скористався Сергійчук, та удар суперника Шовковський парирував. Аби почувати себе спокійно гостям потрібен був другий гол, автором якого став захисник. Хачеріді після подачі Ярмоленка з кутового виграв верхову боротьбу і переправив м’яч у сітку воріт – 0:2. Шансів на порятунок у господарів не залишилося. «Динамівці» могли забивати й втретє, та зупинилися на позначці у два м’яча.

«Ми розуміли, що нам не потрібен контроль м’яча, віддали його « Динамо», і постаралися зіграти організовано. На мій погляд, сьогодні була досить цікава гра, за яку мені не соромно, і я задоволений ставленням гравців. У Гемеги була травма, я повинен був його поміняти ще в перерві. У Гавриша теж травма. Також я дав можливість місцевим футболістам зіграти проти такого клубу, як «Динамо» Київ. Це залишиться для них історією, вони будуть коли – небудь розповідати про це своїм дітям і онукам» – розповів В’ячеслав Грозний.

«Говерла» – «Динамо» – 0:2

Голи: Ярмоленко 48, Хачеріді 78.

«Говерла»: Бабенко, Ряшко, Савченко (Хоменко 84), Худобяк, Гемега (Тома 76), Гавриш (Гей 66), Кузик, Гончар, Сергійчук, Іванов, Кутас.

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Велозу, Антунес, Ярмоленко, Мораєс (Теодорчик 80), Сидорчук (Гармаш 77), Рибалка, Гусєв (Гонзалез 65), Віда, Хачеріді.