37783
12:03 21.032023

Закарпатські гандболістки протистояли львів’янкам

Спорт 2733

17–19 на «Карпати-Арені» проходили матчі третього з’їзного туру групи А жіночої Суперліги України з гандболу.

У перший ігровий день відбувся центральний матч туру – «Карпати» (Ужгород) – «Галичанка» (Львів). Більшу частину першого тайму господарки переважали гостей і лідирували в рахунку (відрив «Карпат» сягав чотирьох м’ячів). Але перед перервою львів’янки наздогнали ужгородок і вийшли вперед (14:16). На жаль, повернути собі лідерство підопічні Бориса Петровського не змогли. «Галичанка» злагоджено діяла в обороні й потужно в нападі, завдяки чому контролювала хід гри. У підсумку матч завершився звитягою гостей з рахунком 27:35.

Закинутими м’ячами у складі «Карпат» відзначилися Дар’я Кот (8), Каріна Колодюк (5), Валерія Нестеренко (4), Анастасія Полєтаєва (3), Ольга Макаренко (2), Тетяна Кильч (2), Мілана Шукаль (1), Каріна Товтин (1) і Тетяна Волубцева (1).

У суботу, 18 березня, мало відбутися львівське дербі «Львівська Політехніка» – «Галичанка», та останні на гру не з’явилися і їм була зарахована технічна поразка 10:0.

А в заключний ігровий день «Карпати» зустрілися з «Львівською Політехнікою». Новачок Суперліги на хорошому рівні провів цей матч і склав серйозну конкуренцію титулованому супернику. У першому таймі на майданчику була напружена боротьба, а лідер у рахунку змінювався декілька разів. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 14:15.

Такий перебіг подій не влаштовував «карпатівок», а тому на другу 30-хвилинку вони виходили зарядженими на успіх. Вони швидко нівелювали відставання й вирвалися вперед. Із плином часу закарпатки зміцнювали свою перевагу і здобули важливу перемогу (підсумковий рахунок гри – 32:27).

Результативними діями у складі закарпатського ГК відзначилися Мілана Шукаль (7 м’ячів), Дар’я Кот (5), Аліса Петрів (5), Каріна Колодюк (5), Анастасія Свистак (4), Ольга Макаренко (3), Валерія Нестеренко (2) та Каріна Товтин (1).

Зазначимо, що після семи зіграних матчів лідирує «Галичанка» (12 очок). «Карпати» йдуть другими (10), а БСФК (Бровари) – третім (8).