![41390](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-5-1536x1025.jpg)
ФК «Хуст» зіграв унічию з лідером Першої ліги України
Колектив Володимира Циткіна продовжує підготовку до другої частини сезону 2023/24.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-5-1024x683.jpg)
Хустський колектив на зимових підготовчих зборах 2024 проводить ряд спарингів. Один із таких відбувся 21 лютого на штучному полі ужгородського стадіону «Авангард». У суперниках був лідер Першої ліги – ФК «Карпати» (Львів). Перевагою в цій грі володіли гості, та реалізувати бодай одну з усіх гольових нагод їм не вдалося. Натомість і хустяни не змогли завдати такого бажаного результативного удару. У підсумку гра завершилася внічию – 0:0.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-3-1024x674.jpg)
Наступний товариський поєдинок «Хуст» зіграє у неділю, 25 лютого. Суперником буде ще один представник другого за силою футбольного дивізіону України – волочиський «Агробізнес».
Нагадаємо, що за підсумками першого етапу ПЛ України сезону 2023/24 колектив Володимира Циткіна потрапив у групу, що боротиметься за «виживання». Наша команда наразі знаходиться на останній сходинці турнірної таблиці, маючи у своєму активі всього 11 очок. Перший офіційний поєдинок у 2024 році «Хуст» проведе у другій половині березня проти запорізького «Металурга».
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися