![42004](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-3.jpeg)
Відбувся чемпіонат Закарпаття з класичних шахів
Змагання тривали 12–14 квітня у Мукачівському Палаці культури і мистецтв.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-3-1024x579.jpeg)
На старт вийшли 48 спортсменів, серед яких були як ветерани (найстаршому шахісту – Олександру Бабенко – 87 років), так і перспективна молодь краю (наймолодшому – Владиславу Матюшкину – 8 років).
Впевнену перемогу здобув рейтинг-фаворит турніру, минулорічний чемпіон області Микола Доманський.
Боротьба за інші призові місця була настільки напруженою, що одразу четверо шахістів дісталися фінішу з однаковим результатом – 6,5 очок. Додаткові показники залишили поза межею призерів 12-річного Андрія Юрковського та досвідченого ветерана Василя Гуйвана.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1-1024x753.jpeg)
Бронзову нагороду здобула єдиний у турнірі майстер спорту України, майстер ФІДЕ Ольга Юшко, а «срібло» виборов перспективний 16-річний Михайло Кормош, для якого це найбільший успіх у його шаховій кар’єрі.
Олександр ФЕДІВ
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися