![42522](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/442418781-851347783705297-7996075112253563402-n-1536x1025.jpg)
В Ужгороді проходять змагання з плавання
Майже 300 юних спортсменів сьогодні та впродовж цих вихідних демонструватимуть свою майстерність у відкритій першості Ужгорода з плавання.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/442418781-851347783705297-7996075112253563402-n-1024x683.jpg)
Змагання, які відбуваються на базі спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ «Буревісник», офіційно відкрили нині, 24 травня. Учасників, тренерів, батьків та вболівальників привітали Президент федерації плавання України Андрій Власков, міський голова Богдан Андріїв, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міської ради Алла Чернобук, голова відокремленого підрозділу ФПУ в Закарпатській області Роберт Левицький та депутат міськради Георгій Шевчук.
Проходитимуть рейтингові ліцензійні та відбіркові змагання. У боротьбі за нагороди зійдуться плавці з Ужгорода, Холмківської громади, Мукачева, Рахова, Чернівців, Луцька, Ковеля. Дівчата та юнаки вікових категорій 2009 р.н., 2010-2011 р.н., 2012-2013 р.н., 2014-2015, 2016 р.н. та молодші змагаються у плаванні на спині, вільному стилі, батерфляї, брасі, комплексному плаванні.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися