23793
15:03 1.102019

Вища ліга Закарпаття з футболу: огляд матчів 19-го туру

Спорт 2164

У суботу та неділю, 28–29 вересня, відбулися ігри 19-го туру Вищої ліги області з футболу.

«Севлюш» (Виноградів) – «Вільхівці» – 2:1

Голи: Юрій Чонка 68, Михайло Реплюк 81 – Володимир Товт 67 (пен.).

Вийшла цікава й непоступлива гра. За дощової погоди. У першому таймі в господарів були моменти. В одному з них Юрій Віщак влучив у бокову стійку. Гості загалом удало закривалися в захисті, а вперед ішли, використовуючи активність Мирослава Мудри й Олександра Грицкевича. Та до перерви все ж 0:0.

Детонатором головних подій у матчі став 11-метровий у другій «сорокап’ятихвилинці». Після того, як у своїй штрафній площі сфолив Роман Николишин, Володимир Товт реалізував пенальті. Утім, дуже швидко після «обрізки» суперника господарі провели результативну атаку, яку завершив Юрій Чонка. А ближче до кінця зустрічі після удару в дальній кут і рикошету в ближній переможний гол забив Михайло Реплюк.

«Поляна» – «Карпати» (Рахів) – 4:0

Голи: Мирон Гулович 16, Володимир Варваринець 39, 51, Олександр Міклош 69.

Із грою в рахівців не склалося. А ось полянці гостро діяли в обох таймах. Як наслідок, у кожному забили по да голи.

«Витязь» (Концово) – «Середнє» – 1:0

Гол: В’ячеслав Ковтан 42.

Вийшло справжнє дербі Ужгородського району: непоступливе, із жорсткою боротьбою за м’яч і зіткненнями. Єдиний гол у зустрічі забив перед самісінькою перервою В’ячеслав Ковтан. Правда, із героя він перетворився на «антигероя», адже заробив вилучення, і «Витязь» догравав у меншості. Однак скористатися чисельною перевагою середнянці так і не змогли…

«Бужора» (Іршава) – «Мункач» (Мукачево) – 0:3

Голи: Ігор Королевич 22, Михайло Фляшко 56, Віталій Курильчук 79.

Коректна гра, у якій третя команда переграла аутсайдера. Усередині першого тайму підопічні Віктора Ряшка дали відлік голам, а після перерви відзначилися ще двічі. Притому останній гол мукачівці забили, скориставшись результативною заміною.

19-й тур видався безкомпромісним – жодної нічиєї. Три перемоги – в активі господарів, одна – на рахунку гостей. Результативність – 2,75, повідомляє ФФЗ.