18199
13:31 21.112018

Ліга чемпіонів Закарпаття: півфінальні двобої

Спорт 1794

Минулого вікенду в смт Середнє пройшли півфінальні матчі Ліги чемпіонів Закарпаття з футболу.

Першу півфінальну пару склали «В.Лучки» та «В.Лази». Номінальні гості показали високу результативність і забезпечили собі комфортну перевагу вже в першому таймі (0:3). Після перерви команди діяли на зустрічних курсах. «В.Лучки» зуміли забити гол престижу, на що «В.Лази» відповіли двома. Матч завершився більш ніж упевненою звитягою гостей з рахунком 1:5.

Поєдинок «Голубине» – «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) проходив у напруженій боротьбі й завершився внічию 2:2. У серії пенальті влучнішими виявилися футболісти з Н.Давидкова (0:3), які здобули другу путівку до фіналу.

Таким чином, у головному матчі турніру зіграють «В.Лази» та «Ф.Медвідя» (Н.Давидково).