11185
12:21 23.012018

Ужгородським баскетболістам не вдалося створити сенсацію у Чернівцях

Спорт 2218

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ», у рамках 7-го туру Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд, на виїзді протистояв чернівецькому «Старлайфу».

26907820_1801929133441275_4234859224607192964_n

Ужгородці в нинішньому сезоні знаходяться в нижній частині турнірної таблиці, у той час як їхній суперник перебуває серед лідерів і веде серйозну боротьбу за вихід у плей-оф. У першому колі змагань чернівчани в очних двобоях з ужгородцями здобули переконливі перемоги (110:84 та 99:65), а тому в протистояннях, які відбулися 20–21 січня, фаворитами вважалися саме представники «Старлайфу».

БК «Старлайф» (Чернівці) – БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (Ужгород) – 108:58

З перших хвилин чернівчани діяли впевнено й відразу ж заволоділи 10-очковим гандикапом. Окрім хорошої гри в нападі, «Старлайф» забезпечив і якісний захист. Тож перші очки ужгородці здобули тільки на екваторі стартової чверті. Гості мали багато втрат, показували невисокий відсоток влучань, а тому вже після першої 10-хвилинки чернівчани володіли 15-очковою перевагою (25:10). Хід гри в другій чверті не змінився: попри всі намагання ужгородців діяти із суперником на рівних, чернівчани переважали гостей чи не за всіма показниками, і з часом їхня перевага тільки збільшувалася. У середині матчу вона сягнула позначки у 23 очки (48:25).

Господарі діяти по рахунку не стали і в другій частині поєдинку продовжували тішити своїх уболівальників яскравою грою. Про високий клас чернівецьких баскетболістів свідчить статистика перехоплень – 16:3. На підборах вони також лідирували – 55:36. «Старлайф» святкував перемоги й у двох заключних чвертях (30:17, 30:16), а фінальний рахунок зафіксував їхню звитягу 108:58. Щодо лідерів команд, то в чернівчан найрезультативнішим став Денис Спірідонов (26 очок), а в складі ужгородців найбільше очок здобув Василь Товтин (16).

БК «Старлайф» (Чернівці) – БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (Ужгород) – 102:68

На початку зустрічі гостям навіть удалося вийти вперед (4:5), однак за кілька хвилин чернівчани провели чудовий відрізок гри, у якому здобули 10 «сухих» очок. Опісля на майданчику була помітна тільки одна команда – «Старлайф». Господарі демонстрували не лише результативний баскетбол, а й яскраву гру. Ужгородці, програвши три чверті (28:17, 22:14, 36:18), у заключній усе ж святкували локальний успіх (16:19), однак на загальній картині зустрічі особливий відбиток це не залишило. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів із рахунком 102:68. Найрезультативнішим у складі «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» став Андрій Попадинець (20 очок), а в скарбничку «Старлайфу» найбільше балів приніс Іван Полежаєв (23).

У наступному турі ужгородська команда на своєму майданчику прийматиме БК «Львів-УАД». Поєдинки заплановані на 3–4 лютого.