13:55 20.082019

«Оболонь Бровар» – «Минай»: команди вразили глядачів яскравими голами. ВІДЕО

Спорт 2663

Минулого вікенду відбулися ігри четвертого туру Першої ліги України з футболу. Команда з Ужгородщини на виїзді протистояла «Оболоні Бровар».

Команди виклалися на повну і подарували вболівальникам видовищний футбольний двобій. Обидва колективи активно йшли вперед і забили 7 м’ячів, більшість з яких вийшли ефектними.

Першими зуміли відзначитися минайці: на 7-й хв. зустрічі Василь Беца головою скинув м’яч під удар Нурієву і Анатолій прицільним пострілом із меж карного майданчика увігнав круглого у сітку воріт суперника. Однак ні розвинути успіх, ні втримати переможний результат команді Василя Кобіна не вдалося. Вже через 20 хвилин попереду були господарі. Спочатку результативним ударом відзначився Олександр Батальський, а згодом точним ударом головою порадував місцевих уболівальників Ігор Мединський. За мінімальної переваги «Оболоні Бровар» (2:1) команди пішли на перерву.

Друга 45-хвилинка розпочалася із чергового взяття воріт. За гру рукою у штрафному майданчику арбітр зустрічі на 52-й хв. призначив пенальті у ворота господарів. Результативного удару з «позначки» завдав Нурієв. А вже за три хвилини колектив Сергія Ковальця знову вийшов уперед: чудовий гол із дальньої відстані забив Владислав Улянченко. Не менш яскравим вийшов і третій гол минайців, автором якого став Араужо (бразилець дальнім пострілом поцілив точно у верхній кут воріт). Але й на цьому парад фантастичних голів не завершився. Крапку в зустрічі майстерним ударом з-за меж штрафного майданчика поставив Юрій Бровченко (4:3).

Закарпатська команда у завершальній 20-хвилинці створила дві гольові нагоди, щоб зрівняти рахунок, та використати їх не вдалося. Спочатку забити міг Роберт Гегедош, та м’яч пройшов повз ворота, а потім хет-трик міг оформити Нурієв, але ударом зі стандарту Анатолій поцілив у стійку воріт. Тож видовищний поєдинок завершився мінімальною звитягою «Оболоні Бровар» із рахунком 4:3. Наша команда провела хороший поєдинок, але в підсумку зазнала поразки, за яку не соромно.

Збагатити свій очковий доробок колектив з Ужгородщини матиме нагоду найближчої п’ятниці (23 серпня). На рідному стадіоні «Минай» прийме кременчуцький «Кремінь».

«Оболонь Бровар»: Назарій Федорівський, Юрій Бровченко (Володимир Ткач 82), Олексій Майданевич, Ігор Мединський (Денис Островський 90), Олександр Батальський, Андрій Семенко, Владислав Улянченко (Олександр Гуськов 61), Максим Покотилюк, Артем Тєрєхов, Євген Єфремов, Олег Слободян (Олексій Савченко 57 (Костянтин Коваленко 88).

Головний тренер – Сергій Ковалець.

«Минай»: Андрій Попович, Олег Допілка (Василь Пиняшко 46), Василь Беца (Максим Жичиков), Петро Стасюк, Олег Дмитренко, Ігор Вагін (Максим Гавриленко 78), Анатолій Нурієв, Сантос Антоніо, Енріке Араужу, Олег Маїк (Роберт Гегедош 63), Олексій Шпак (Вадим Страшкевич 58).